• 666 93 93 09
  • kontakt@greatchina.pl
  • Legionowa 2/1a, Lublin
Chiński Nowy Rok w Great China – galeria zdjęć

Chiński Nowy Rok w Great China – galeria zdjęć

W dniu 8.02.2016 r. w Szkole Great China odbył się chiński Nowy Rok. Na spotkanie przybyło wielu uczniów Szkoły i gości, w tym profesor Zhang Liping z Ludong University i KUL oraz inni Chińczycy.

Zdjęcia z wydarzenia:

Zaproszenie na wydarzenie:

Zapraszamy wszystkich na obchody chińskiego Nowego Roku w Szkole Języka Chińskiego Great China. W ramach obchodów nasza lektorka Martyna Tomczak zabierze Was w podróż do Państwa Środka. Dowiemy się, co robią Chińczycy, jak nie pracują. Czy naprawdę jedzą psy? Odwiedzimy zarówno „małą” półmilionową miejscowość znajdującą się w bambusowej dżungli, jak i miasta, które mogłoby pomieścić połowę mieszkańców Polski. Sprawdzimy chiński transport publiczny i zasady w nim panujące. Dowiemy się również, jak Chińczycy nazywają ludzi z Zachodu i jakie zachowanie przy stole uznawane jest za normalne.

W dalszej części nastąpi wstęp do nauki języka chińskiego, podstawowe zasady i specyfika nauki tego języka. Nauczymy się też kilku podstawowych zwrotów i odpowiemy na wszystkie pytania związane z nauką chińskiego.

Pod koniec planowana jest projekcja chińskiego filmu. W czasie spotkania będą też chińskie przekąski i obowiązkowo herbata 🙂 Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania Roku Małpy!

Data: 8.02.2016 r.
Godzina: 17: 00
Miejsce: ul. Legionowa 2/1a